Gdy cierpisz z powodu nietypowej budowy warg sromowych lub innych partii okolic intymnych, miewasz trudność z osiąganiem przyjemności w życiu intymnym spowodowany modyfikacjami albo deformacjami widocznych na zewnątrz narządów płciowych lub, z powodów subiektywnych, masz ochotę zmodyfikować wygląd miejsc intymnych – ginekologia estetyczna proponuje dla wiele propozycji, jakie w szybki sposób rozwiążą te bolączki i znacząco polepszą jakość funkcjonowania.

Laser endowaginalny – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród bardziej interesujących propozycji ginekologii plastycznej jest użycie lasera, czyli nieinwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem tego lasera rekomendowany bywa w przypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale również w przypadkach wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Aphrodite może być używany też w przypadku wielu odmiennych bolączek ginekologicznych – dokładne elementy przeprowadzanego leczenia i sposób jego dostosowania do indywidualnej sprawy uzgadniane będą w momencie wstępnej wizyty u ginekologa.

Wyniki zabiegu mogą przerosnąć oczekiwania, bowiem powoduje on przywrócenie prawidłowego pH pochwy, poprawia jej wilgotność, intensyfikuje doznawanie przyjemności erotycznej i zmniejsza problemy powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia może być w praktyce bezbolesna i niezwykle sprawna, Etap gojenia, względem klasycznych sposobów jest niezwykle krótki, a dyskomfort z nim związany – niewielki.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg trwa nie więcej niż kwadrans i nie powoduje bólu. Bazuje on na wprowadzeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, który wywołuje skurczenie i aktywację kolagenu. Pozwala to na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a dzięki temu – przywraca normalne funkcjonowanie całego narządu.
Efektem może być polepszenie komfortu funkcjonowania jak również psychologicznej stabilności, a także pewności siebie.
Bezpośrednio po leczeniu możliwy jest bezzwłoczny powrót do normalnych czynności.

Zapoznaj się z ofertą:

Wrocław ginekolog

Masz problem z częstym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej zapalenie, ból w czasie uprawiania seksu, swędzenie lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i trapią Cię rosnące kłopoty w odczuwaniu satysfakcji w kontaktach płciowych? Chcesz polepszyć estetykę okolic płciowych? Odczuwasz problem z akceptacją wyglądu Twoich miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ zabieg Aphrodite, jaki w kwadrans potrafi usunąć Twoje bolączki, które do tej pory wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

En Action 1 podręcz

Nauka, informacje, potrzeba.. wszystko to jest kompetencją życia. Nauka adekwatnie ...